SERVISNÍ TECHNIK ALIAS VARYS (30 - 40 000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš zjistit, jaké to je, být Varysem a starat se o síť svých štěbetajících ptáčků? Máme pro tebe možnost stát se jím. Budeš spravovat síť telekomunikačních systémů, které zajišťují komunikaci ptáčků, o které se staráme. Svou síť musíš pravidelně udržovat a prověřovat, jestli funguje, jak má a o vše se pravidelně starat.

Pracovní náplň

  • Řešení úkolů technického charakteru souvisejících s údržbou své sítě (telekomunikačních systémů)
  • Reagovat na požadavky našich zákazníků (hlášení poruch), analyzovat nahlášené problémy a řešit je prostřednictvím vzdáleného přístupu, pokud vzdálený přístup problém nevyřeší, pojedete situaci řešit na místo
  • Spolupracovat na nové výstavbě, oživování a testování telekomunikačních systémů
  • Zajišťovat preventivní kontroly zařízení (vzdáleně i na místě)
  • Cestovat v rámci ČR (základna je v Praze)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru (nutné pro získání § 6 a vyšších „Vyhlášky 50“)
  • Alespoň základní znalost angličtiny, komunikativní znalost češtiny
  • Schopnost pracovat ve výškách (jedná se o zabezpečené technické přístupy)
  • OS Linux (alespoň základní znalost příkazového řádku)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
    Výhodou pro Varyse je:
  • Základní orientace v hlasové komunikaci (VoIP, TDM), přenosové problematice datových sítí (PDH, SDH, WDM)
  • Praxe minimálně 1 rok v oblasti servisu ICT
  • Zkušenosti ze servisu radiové technologie

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 3 dny zdravotního volna hrazeného zaměstnavatelem (Sick Days)
  • Možnost firemního stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody
  • Služební mobilní telefon a výhodné ceny služeb mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel

  • Místo výkonu práce: Praha 10