ELEKTRO KONSTRUKTÉR JUNIOR

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste absolventem SŠ/VŠ v oboru elektro, máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 a umíte konstruovat v programu AutoCAD? Chcete být součástí mezinárodní společnosti a získat tak možnost profesního růstu v moderní a stabilní společnosti? Pokud Vás tato nabídka zaujala pošlete nám svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici: ELEKTRO KONSTRUKTÉR JUNIOR

Pracovní náplň

  • Práce s programy AutoCAD a Excel
  • Navrhování inovativních postupů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Interakce s ostatními kolegy
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Zkušenost s prací s programem AutoCAD a Excel
  • Anglický jazyk min. na mírně pokročilé úrovni
  • Proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Pět dní volna navíc
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy
  • Možnost studijního volna

  • Místo výkonu práce: Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.