ANALYTIK V NÁKUPU S NJ, AJ A CHUTÍ CESTOVAT

Neaktivní nabídka

35000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte analytické myšlení a rád pracujete s daty? Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a zkušenosti s analýzou a reportingem? Domluvíte se německy a anglicky? Nebaví Vás sedět na jednom místě a rád cestujete? Tato pozice Vám to umožní a nejen to! Nadnárodní renomovaná společnost příjme do svého týmu kolegu na pozici: ANALYTIK V NÁKUPU S NJ, AJ A CHUTÍ CESTOVAT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analytické činnosti v nákupním oddělení
  • analýza dat a reporting
  • prognóza, plánování a tvorba rozpočtů
  • zajištění podpory pro pobočky v ČR a Německu
  • občasné pracovní cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • bakalářské vzdělání ekonomického směru (finance/účetnictví)
  • minimálně 3 roky praxe s reportingem
  • německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost Excel (makra, kontingenční tabulky, funkce)
  • analytické myšlení, komunikační schopnosti, zodpovědnost, zaměření na detail, dobré vystupování vůci zákazníkovi, proaktivnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost příležitostného home office
  • firemní školku
  • 5 týdnů dovolené
  • širokou škálu benefitů (stravenky, cafeterie, pojištění apod.)
  • možnost vytáhnout paty z kanceláře :)
  • nástup: 1.10.2019

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!