C++ TVŮRCE KÓDU (60 - 95 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

C++ je tvá vášeň a chceš prozkoumat jeho další schopnosti? Zároveň si dál rozšiřovat svoje znalosti. Pojmy MFC, Windows API, COM ti nejsou neznámé stejně tak unit testy psané. Pak tě rádi uvidíme, my chemikům pomáháme. Máme vlastní produkt s velmi dobrým jménem. Pomoz nám ho zdokonalit, společně to zvládneme.

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba produktu Clarity a jeho součástí v C++ (MFC, Visual Studio 2015)
  • Spolupráce s ostatními programátory
  • Psaní technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vynikající znalost a praxi programování v C++
  • Chuť stále se učit a pracovat na sobě
  • Pečlivost, svědomitost, samostatnost
  • Znalost MFC, Windows API, COM výhodou
  • Praxe v psaní unit testů při vývoji výhodou
  • VŠ nebo SŠ (VŠ vzdělání se zaměřením na softwarové inženýrství výhodou)

Co nabízíme?

  • Podíly na zisku (13. a 14. plat)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days
  • Klouzavá pracovní doba
  • Přátelská pracovní atmosféra v nekorporátním prostředí
  • Možnost rozvoje, moderní postupy práce
  • Jazykové vzdělávání (angličtina, příp. španělština, čínština)
  • Firemní teambuildingové akce
  • Možnost využít firemní laboratoř, 3D tiskárny, freewheel, kulečník, fotbálek, air hockey, osobní automobil.
  • Místo výkonu práce: Praha 4