KOORDINÁTOR MARKETINGU

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu? Domluvíte se anglickým nebo německým jazykem? Jste kreativní a nebojíte se přijít s novým nápadem? Pak jste pravým kandidátem na pozici: KOORDINÁTOR MARKETINGU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce s dodavateli společnosti
  • účast na realizaci marketingových kampaní, jejich vyhodnocování
  • zabezpečování marketingových materiálů
  • kooperace s dalšími odděleními společnosti
  • tvorba obsahu webových stránek, textů
  • organizace veletrhů, kampaní, akcí pro zaměstnance

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • prokazatelné zkušenosti s marketingovými aktivitami
  • středně pokročilý anglický nebo německý jazyk
  • MS Office na pokročilé úrovni (Word, Excel, PowerPoint)
  • kreativní a komunikativní osobnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení
  • využití jazykových znalostí
  • docházkový bonus
  • závodní stravování
  • sick days
  • slevy na firemní produkty
  • práci v menším kolektivu
  • propracovaný systém bonusů
  • zázemí silné společnosti

  • místo výkonu práce: Jihlava