Quality control leader

Kvalitě rozumíte a je pro Vás důležitá? Jste schopný/á vést menší skupinu kontrolorů stejně tak obstojně komunikovat s kolegy či dodavateli? Pak tady máme pracovní nabídku, která by Vás mohla zaujmout, čtěte určitě dál! Celosvětově známá strojírenská společnost právě obsazuje pozici QUALITY CONTROL LEADER.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení menší skupiny kontrolorů kvality
  • kontrolování dat, vzorků a postupů z celého procesu kvality
  • vytváření dokumentace, popisů práce a procesů kvality
  • velmi úzká spolupráce s dalšímu útvary výroby a vývoje
  • v případě potřeby komunikace s dodavateli apod.

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ ukončené vzdělání (technické)
  • zkušenosti z obdobné pozice v KVALITĚ (nutné)
  • praxi v řízení menší skupiny pracovníků
  • alespoň základní úroveň anglického jazyka
  • dobrou komunikaci a argumentační schopnosti

Co nabízíme?

  • odpovědnou a nestereotypní práci
  • 1 směnu a flexibilní pracovní dobu
  • minimálně pět týdnů dovolené
  • jistotu dalšího vzdělávání a zaškolování
  • roční finanční bonus

  • místo výkonu práce: Břeclavsko