Specjalista ds Wsparcia Technicznego z językiem polskim

Neaktivní nabídka

31000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Czy lubisz komunikować i rozwiązywać problemy? Czy Twoją pasją są technologię? Czy znasz j. polski oraz angielski na poziomie komunikatywnym?

Pracovní náplň

  • wsparcie techniczne L1
  • komunikacja z klientami telefonicznie lub e-mailem
  • identyfikacja problemów oraz tworzenie dokumentacji, eskalacja

Co požadujeme?

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, IT lub komputerami
  • znajomość j. angielskiego oraz polskiego na poziomie C1
  • zdolności komunikacyjne
  • Twoją dużą zaletą będzie Twoje wcześniejsze doświadczenie z Help Desku, Supportu, Wsparcia klienta oraz wiedza na temat narzędzi zdalnych, aplikacji komórkowych, systemów operacyjnych

Co nabízíme?

  • otrzymasz dużą wiedzę na temat IT technologię oraz komputerów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe ubezpieczenie emerytalne i ubezpieczenie na życie
  • 5 dni dodatkowego urlopu
  • 5 dni sick days
  • bony żywnościowe
  • karta do uprawiania sportu
  • kursy językowe
  • darmowe owoce w ciągu dnia
  • środowisko multikulturalne

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.