PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte pracovní zkušenosti na pozici procesního inženýra ve výrobní, ideálně strojírenské, společnosti? Baví Vás zavádění nových procesů do výroby a jejich další zlepšování? Je zde šance právě pro Vás! Významná mezinárodní společnost, se silným postavením na trhu, hledá do svého týmu kandidáta na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Každodenní šetření problémů ve výrobě
  • Hledání příčin problémů a návrh dočasných nebo trvalých opatření
  • Reporting vývojovému centru a návrhy změn ve výkresech a designu
  • Spolupráce s procesními a výrobními inženýry

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice (základní mzda + měsíční bonus + roční bonus)
  • Zvyšování odborné kvalifikace
  • Možnost profesního růstu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelskou firemní kulturu

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!