GEOTECHNICKÝ GURU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Rád byste zůročil své bohaté zkušenosti geotechnika? Chcete se podílet na významných a profesně zajímavých projektech v oboru dopravních a inženýrských staveb? Líbilo by se Vám pracovat pro zavedenou a perspektivní společnost? Staňte se součástí našeho ostravského týmu! Česká projektová a inženýrská společnost s více než 20letou historií příjme do svých řad zkušeného kolegu na pozici: GEOTECHNICKÝ GURU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • účast na významných dopravních a inženýrských stavbách
  • zpracování geotechnických posudků a výpočtů (stability svahů, přechodové oblasti mostů, sanace podloží, opěrné zdi apod.)
  • návrhy opatření v případě výskytu organických složek, podzemní vody apod.
  • rozhodování o případných úpravách v realizační fázi projektu (autorizace)

Co požadujeme?

  • doložitelnou praxi geotechnika
  • autorizaci v oboru - velkou výhodou
  • odpovídající odborné vzdělání (VŠ)
  • pokročilou počítačovou gramotnost (Word, Excel, výpočetní programy pro statické návrhy a posudky)
  • vysokou míru zodpovědnosti, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, týmovou spolupráci

Co nabízíme?

  • nástup: září 2019 nebo po dohodě
  • práci na hlavní pracovní poměr (případně dle dohody)
  • odpovídající ohodnocení vč. prémií a odměn
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu a mnoho jiných příjemných benefitů
  • zázemí komfortní kanceláře v centru Ostravy
  • rodinnou atmosféru - 6ti členný kolektiv

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!