GEOTECHNIK - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte vzdělání v oboru geotechniky? Rád byste se naučil spoustu nového a získal cennou praxi? Chcete se podílet na geotechnických podkladech významných dopravních a inženýrských staveb? Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Zavedená projektová a inženýrská společnost příjme do svého ostravského týmu perspektivního kolegu na pozici: GEOTECHNIK - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spoluprace na různorodých projektech
  • geotechnické práce pro dopravní a inženýrské stavby
  • zpracování projektů pro geotechnické
    průzkumy
  • geotechnické výpočty

Co požadujeme?

  • odborné vzdělání v oboru geotechnika
  • uživatelskou znalost PC (Word, Excel, výpočetní programy pro statické návrhy a posudky)
  • komunikativnost, svědomitost, zodopovědnost
  • týmového ducha, flexibilitu, samostatnost
  • praxi v oboru a autorizaci v oboru (výhodou, nikoliv podmínkou)

Co nabízíme?

  • nástup možný IHNED
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • motivující mzdové ohodnocení vč. prémií a odměn
  • inspirující 6ti členný kolektiv profesionálů ve svém oboru
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba
  • hypermoderní pracovní prostředí v centru Ostravy
  • skvělého šéfa :)

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!