SPECIALISTA ISO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti s kontrolou interních procesů, ISO normy 9001 a certifikacemi? Chcete své znalosti a zkušenosti uplatnit v dynamicky se rozvíjející společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost na Břeclavsku hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA ISO

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů pro externí audity
  • Vedení interních auditů, kontrola procesů
  • Dohled nad dodržováním interních systémů řízení (ISO 9001)
  • Sledování efektivnosti procesů a tvorba nových
  • Spolupráce s oddělením výroby, kvality a kontroly

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici - podmínkou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Dobrá znalost ISO normy 9001 (implementace, certifikace atd.)
  • Samostatný a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko