Captain America firemní IT infrastruktury

mzdové ohodnocení

Brno - město

Dáváš přednost síti před jedním počítačem? Dokážeš obratně zaštítit její ochranu? Nebojíš se čelit denním výzvám a přicházet s návrhy jejich řešení? Pokud třikrát zaznělo ano, rádi Tě uvítáme v našem týmu, proti kterému nebude mít žádný zrádný virus šanci ;-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Mezi Tvé úkoly bude patřit:

  • zajištění údržby a rozvoje síťové infrastruktury
  • implementace změn na firemních firewallech
  • správa VoIP
  • řešení případných požadavků a vzniklých incidentů
  • tvorba technické dokumentace
  • vedení interních IT projektů

Co požadujeme?

    My od Tebe očekáváme:

  • zkušenost s údržbou rozsáhlejší LAN/WAN sítě
  • znalost firewallů a jejich správy
  • praxi na obdobné pozici min. 4 roky
  • komunikativní znalost AJ
  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oblasti
  • výhodou je znalost ITIL
  • komunikativnost

Co nabízíme?

    A na oplátku nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • roční bonus
  • jednosměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost home office
  • práci v menší týmu v nekorporátním prostředí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.