CONTROLLER S AJ a NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s controllingem? Nebojíte se komunikovat anglicky a německy? Ovládáte systém SAP a MS Excel? Pak nám o sobě dejte vědět! Perspektivní výrobní společnost hledá vhodného uchazeče na pozici: CONTROLLER S AJ a NJ

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů
  • Podpora tvorby analýz a prezentací finančních výsledků
  • Kontrola nákladového střediska
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru
  • Nutnou znalost angličtiny a němčiny
  • Zkušenost se systémem SAP R3 (FI/CO/SD/MM)
  • Dobrou znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
  • Analytické a logické schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí v perspektivní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na stravování a další benefity

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!