KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE - I BEZ JAZYKA!

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte uplatnění v mezinárodní strojírenské společnosti? Chcete pracovat s moderním IT vybavením a podílet se na vývoji unikátních stojů? Pak hledáme právě Vás! Významná nadnárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE - I BEZ JAZYKA!

Pracovní náplň

  • Tvorba modelů v Catia V5
  • Generování konstrukční dokumentace
  • Vývoj a konstrukce komponentů v oblasti strojů

Co požadujeme?

  • VŠ strojní, event. SŠ a min. 2 roky praxe v konstrukci
  • AJ výhodou
  • Znalost programu AutoCAD
  • Znalost 3D konstruování – výhodou
  • Zájem podílet se na náročnějších projektech
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Systém firemního vzdělávání a odborného školení
  • Další zajímavé benefity a výhody

  • Místo výkonu práce: Plzeň
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou