IT strážce cest

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš novou cestu v zaměstnání. Máme pro tebe jízdenku plnou zážitků, které spojuje jedna barva. Žlutá. Budeš projíždět cestami Linuxu a kontrolovat, zda jsou bezpečné. Pohybovat se po sítích celé společnosti a zajišťovat jejich připravenost. Díky tvé práci dojedeš nejen ty, ale i ostatní vždy včas a na správné místo.

Pracovní náplň

    Na svých cestách budeš mít starost o:
  • Správu, údržbu, aktualizaci a zajištění bezpečnosti všech Linux a Windows serverů.
  • Administraci a správu rozsáhlé IT infrastruktury.
  • Administraci core síťové infrastruktury a aktivních síťových prvků.
  • Řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury.

Co požadujeme?

    Povinné vybavení na cestu:
  • Znalost GNU/Linux (Debian, CentOS).
  • Znalost provozu a konfigurace služeb Apache, Tomcat, MySQL, etc.
  • Dobrá znalost konfigurace sítí, síťových protokolů, administrace a konfigurace aktivních síťových prvků.
  • Znalost skriptování v Bash.
  • Ochotu držet pohotovost.
  • Výhodou je zkušenost s technologií Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint.

Co nabízíme?

    Pro zážitky z cest tě vybavíme:
  • Mobilní telefonem.
  • Notebookem.
  • Stravenkami.
  • Systémem benefitů v rámci kafeterie.
  • Slevou na firemní výrobky/služby.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.