KONSTRUKTÉR S PRAXÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Hledáte novou pracovní příležitost? Máte konstrukční praxi a zajímají Vás i náročnější projekty? Pak hledáme právě Vás! Významná nadnárodní strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou v oblasti energetiky, hledá pro posílení týmu vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce komponentů v oblasti energetiky
  • Zpracování výrobní dokumentace
  • Práce v programu Catia V5

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ strojního zaměření
  • Konstrukční praxe či znalosti 2D/3D CAD systémů
  • Znalost AJ výhodou
  • Zkušenosti s Catia V5 velkou výhodou
  • Zájem podílet se na náročnějších vývojových a konstrukčních úlohách

Co nabízíme?

  • Odpovědné platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí významné nadnárodní společnosti
  • Odborná školení
  • Jazykové a další vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Ostatní benefity

  • Místo výkonu práce: Plzeň