NÁKUPČÍ - OLOMOUCKO

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Pohybujete se v oblasti nákupu a rádi byste své zkušenosti uplatnili v moderní společnosti mezinárodního významu, která vyrábí celosvětově známé produkty? Láká Vás strategický nákup a každodenní komunikace a vyjednávání s dodavateli? Pak neváhejte, hledáme právě vás! Úspěšná společnost na Olomoucku hledá ambiciózního kolegu/kolegyni na pozici NÁKUPČÍHO!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za oblast strategického nákupu
  • Pravidelná analýza dodavatelského trhu
  • Vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Vedení a udržování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici nákupčí alespoň 3 roky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Technický background
  • Komunikativnost, vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci pro mezinárodní moderní společnost
  • Možnost získání bonusového ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované stravování - výběr ze 6 jídel
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené - po roce trvání pracovního poměru
  • Kafeterii benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.