LOGISTIK - SENIOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Je spolehlivost a odpovědnost vaší silnou stránkou a komunikace v anglickém jazyce není překážkou? Tak neváhejte a zašlete nám váš životopis! Rádi mezi nás uvítáme nového kolegu na pozici LOGISTIK - SENIOR.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování nabídek a objednávek
  • Odpovědnost za plánování výroby
  • Vystavování dokladů (fakturační, expediční)
  • Objednávky dopravy a zajištění expedice zboží k zákazníkům
  • Po zapracování převzetí celého oddělení logistiky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • SAP výhodou
  • MS Office
  • Zkušenosti na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Profesní růst

  • Místo pracoviště – Plzeň město