SVÁŘEČ - MÁG

Neaktivní nabídka

28000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máš svářecký průkaz a zkušenosti se svařováním metodou MAG? Chceš si dobře vydělat? Chceš pracovat v čistém prostředí? Pošli nám svůj životopis a buď náš MÁG! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu do svého ostravského týmu na pozici: SVÁŘEČ - MÁG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavení nebo přenastavení svařovacího automatu
  • práce dle technické dokumentace
  • svařování trubek v základních polohách
  • přebroušení svárů dle pracovní instrukce
  • údržba svařovacího zařízení

Co požadujeme?

  • praxi ve svařování
  • platný svářečský průkaz 135 (MAG - CO2)
  • základní čtení technických výkresů
  • SOU technického směru (výhodou)
  • oprávnění ke svařování 141, 311 (výhodou)
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • nástup možný ihned
  • měsíční bonusy za dobře odvedenou práci
  • týden dovolené navíc
  • čisté pracovní prostředí
  • příspěvky na dopravu pro mimoostravské
  • závodní stravování - na všech směnách!

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!