MISTR VE VÝROBĚ NÁBYTKU

Neaktivní nabídka

37000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

MISTR VE VÝROBĚ NÁBYTKU Máte vzdělání nebo praxi v oblasti zpracování dřeva? Jste technicky zdatný a máte zkušenosti s vedením výroby? Pak mi zašlete Váš životopis! Prosperující český výrobce specifického nábytku hledá nového kolegu na pozici: MISTR VE VÝROBĚ NÁBYTKU (37-40.000)

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu výroby (1 směna)
  • Zodpovědnost za fungování výrobních procesů
  • Dodržovaní stanovených plánů a termínů výroby
  • Optimalizace a efektivita výroby
  • Spolupráce s ostatními oddělení firmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti zpracování dřeva vítáno
  • Prokazatelné zkušenosti z oblasti zpracování dřeva
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost MS Office na základní uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu, organizační schopnosti, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Kvartální odměny ve výši až 12. 000 Kč
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Služební telefon k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Práce v prostřední stabilní české rodinné firmy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.