SUPERVIZOR KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Zajímáte se o TOP odpovědnou pozici v TOP zahraniční firmě? Máte dostatečnou praxi v kvalitě, stejně jako i s vedením a řízením daného oddělení? Hovoříte dobře anglicky a uvítáte služební cesty? Super! Držíme Vám místo, pište nám ještě dnes! Zahraniční výrobní společnost s příjemným pracovním prostředím hledá právě teď nového kolegu či kolegyni na pozici SUPERVIZOR KVALITY (45-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu v dané divizi společnosti
  • úzká kooperace s další pobočkou společnosti
  • spolupráce s vývojovým oddělením při uvádění nových výrobků
  • správa a vytváření potřebných dokumentů, směrnic, metodik
  • podílení se na neustálém zlepšování, reporting managementu

Co požadujeme?

  • technické vzdělání (SŠ/VŠ)
  • praxi na stejné či podobné pozici (nutné)
  • aktivní angličtinu (denní komunikace)
  • znalost metod kvality, procesů
  • výborné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • stabilní práci v zajímavém oboru
  • až 28 dní volna ročně (včetně sick days)
  • flexibilní pracovní dobu (možný i home office)
  • roční finanční odměnu (13. mzda)
  • podporu dalšího vzdělávání a profesní růstu

  • místo výkonu práce: nedaleko Třebíče