VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s vedením lidí a organizací jejich činností? Chcete být zodpovědný/á za výkonnost svého týmu? Jste ochoten/á pracovat na dvě směny? Tak hledáme právě vás! Neváhejte a zašlete nám váš životopis. Obsazujeme pozici VEDOUCÍ SMĚNY VE SKLADU.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Personální, technický a organizační vedení směny
  • Určování priorit směny
  • Stanovování cílů a dohled nad jejich dodržením
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na minimálně mírně pokročilé úrovni
  • Orientaci v zákoníku práce výhodou
  • Znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky, roční navyšování mzdy
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Bonus za doporučení nového kolegy

  • Místo pracoviště Plzeň