QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte technické vzdělání a orientujete se v oblasti kvality? Máte zájem o zpracování plastů a rád byste v tomto oboru dál rostl a rozvíjel se? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost specializující se na oblast zpracování plastů hledá nového kolegu na pozici: QUALITY ENGINEER (32 - 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Plánování a realizace interních i externích auditů
  • Navrhování preventivních i nápravných opatření
  • Vzorkování a ověřování nových produktů
  • Hledání různých zlepšení, řešení neshod

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalost kvalitativních norem a nástrojů kvality
  • Znalost plastů a jejich zpracování - výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajištění dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Dny volna navíc

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.