ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti z výrobního prostředí a máte elektrotechnické vzdělání? Chcete pracovat ve stabilní společnosti pouze na dvě směny? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • Oprava a údržba strojů
  • Údržba výrobního areálu
  • Plánování revizí strojů a areálu
  • Komunikace s externími dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
  • Zkušenosti s údržbou a opravou strojů
  • Manuální zručnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • Práci pouze na dvě směny
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní rozvoj a vzdělávání