MANIPULANT VE VÝROBĚ V POHOŘELICÍCH

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

Máte zkušenost s VZV? Chcete pracovat pro silnou rozrůstající se společnost, mít 13. plat a docházkový bonus cca 15.000 Kč ročně? Tak nás kontaktujte!

Pracovní náplň

  • Příprava a manipulace výrobků ve skladu
  • Kontrola správnosti označení výrobků
  • Dodržování rozmístění výrobků a materiálů dle sektorů
  • Odpovědnost za svěřenou techniku

Co požadujeme?

  • Praxi s prací na VZV – není nutné mít platný průkaz, ale zkušenost je podmínkou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Měsíční bonusy
  • Závodní stravování za velmi nízké ceny
  • Příspěvek na penzijní připojení
  • Příspěvek na rekreaci, kulturu, sport
  • 13. plat
  • Svozové autobusy z Brna, Znojma, Zbýšova