IT SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Přední česká dopravní společnost hledá posilu do svého týmu IT profesionálů na pozici IT Systémový administrátor. Chcete se podílet na chodu infrastruktury, která provozuje služby pro statisíce zákazníků z celé EU a více jak tisícovku zaměstnanců společnosti? Pokud si říkáte ANO - pak hledáme právě Vás! IT SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti Linux a Windows serverů
  • administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury
  • instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti
  • administrace core síťové infrastruktury v datacentrech (AS, BGP, OSPF)
  • administrace sítě a aktivních síťových prvků

Co požadujeme?

  • znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)
  • znalost provozu a konfigurace služeb (např. Apache, Tomcat, MySQL aj.)
  • znalost protokolů TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí
  • znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků
  • zkušenosti s VMware virtualizací a vSAN technologií
  • znalost skriptování v Bash
  • samostatnost, spolehlivost, proaktivnost

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu možnost home office
  • zajímavé a atraktivní zaměstnanecké benefity
  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady
  • systém vzdělávání a školení na základě individuálního plánu

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.