IT SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Přední česká dopravní společnost hledá posilu do svého týmu IT profesionálů na pozici IT Systémový administrátor. Chcete se podílet na chodu infrastruktury, která provozuje služby pro statisíce zákazníků z celé EU a více jak tisícovku zaměstnanců společnosti? Pokud si říkáte ANO - pak hledáme právě Vás! IT SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň

  • správa, údržba, aktualizace a zajištění bezpečnosti Linux a Windows serverů
  • administrace a správa rozsáhlé IT infrastruktury
  • instalace a podpora vybraných interních aplikací provozovaných na serverech společnosti
  • administrace core síťové infrastruktury v datacentrech (AS, BGP, OSPF)
  • administrace sítě a aktivních síťových prvků

Co požadujeme?

  • znalost administrace operačního systému GNU/Linux (Debian, CentOS)
  • znalost provozu a konfigurace služeb (např. Apache, Tomcat, MySQL aj.)
  • znalost protokolů TCP/IPv4/IPv6 a konfigurace sítí
  • znalost administrace a konfigurace aktivních síťových prvků
  • zkušenosti s VMware virtualizací a vSAN technologií
  • znalost skriptování v Bash
  • samostatnost, spolehlivost, proaktivnost

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu možnost home office
  • zajímavé a atraktivní zaměstnanecké benefity
  • příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
  • příležitost ovlivňovat chod IT oddělení svými nápady
  • systém vzdělávání a školení na základě individuálního plánu

  • místo výkonu práce: Brno