ÚDRŽBÁŘ BUDOV

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte zkušenost s údržbou a správou budov a jste manuálně zručný? Nebojíte se práce a jste otevřen novým pracovním nabídkám? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Prosperující společnost hledá kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba skladovacích prostor
  • Údržba administrativních budov
  • Spolupráce s kolegy
  • Technická podpora kolegů

Co požadujeme?

  • Min. výuční list
  • Prokazatelné zkušenosti s údržbou budov
  • Zkušenosti s instalatérstvím/zámečnictvím vítány
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu: Praha - východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.