INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se v nástrojích kvality a normách ISO 9001? Domluvíte se anglicky? Hledáte novou profesní výzvu? Pak mi zašlete Váš životopis! Stabilní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY (od 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Plánování a realizace interních i externích auditů
  • Navrhování preventivních i nápravných opatření
  • Hledání různých zlepšení, řešení neshod
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost kvalitativních norem a nástrojů kvality
  • Znalost materiálů a předpisů pro kompresorová zařízení - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno