TEAM LEADER - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš přirozený talent k vedení menšího týmu a obchodního ducha? Je pro Tebe komunikace základem úspěchu? Dodržování pracovních procesů je pro Tebe samozřejmost a k problémům se stavíš čelem? Tak neváhej a staň se Team Leaderem našeho týmu! Největší česká personální agentura se sídlem V Brně hledá kolegu/kolegyni na pozici TEAM LEADER - JUNIOR (25-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Obchodní aktivity, hledání nových obchodních partnerů
  • Účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Po zapracování nábor konzultantů a vedení týmu
  • Zodpovědnost za finanční plnění svého týmu
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti v obchodě, s plněním plánů
  • Zkušenosti se zaškolováním zaměstnanců a vedením týmu
  • Silné komunikační a organizační schopnosti
  • Zaměření na výsledky, cílevědomost
  • Profesionální vystupování, seriózní jednání
  • Řidičský průkaz - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí největší české personální agentury
  • Důkladné zaškolení
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Reálná možnost profesního růstu
  • Sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v přátelském mladém kolektivu
  • Možnost práce na home-office
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno - centrum