TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

Jste rozený technik s odpovídajícím vzděláním? Orientuje se ve zlepšovacích procesech a výrobní prostředí Vám je velmi blízké? Nebojíte se angličtiny a naopak ji chcete aktivně využívat? Tak to si už chystejte svůj aktuální životopis a zašlete nám ho co nejdříve! Mezinárodní výrobní společnost otevírá nové místo na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA S AJ (AŽ 33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická podpora v rámci process engineeringu
  • Aktivní správa technických dokumentací a databází
  • Podílení se na zavedení procesů a opatření ve výrobě, účast na inteních projektech
  • Práce a kreslení s technickými výkresy
  • Komunikace s dalšími odděleními včetbě vývoje

Co požadujeme?

  • Aspoň SŠ vzdělání s maturitou (strojírenství)
  • Znalosti a praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Základní orientaci v lean process metodice
  • Aktivní přístup k práci, nové nápady, kreativnost

Co nabízíme?

  • Lukrativní start kariéry v mezinárodní firmě
  • Finanční odměnu v rámci 13. platu
  • Pružnou pracovní dobu včetně home office
  • Pět týdnů dovolené a navíc 3 dny sick days
  • Jazykové a odborně technické kurzy
  • Zajištěné dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: cca do 30 min. od Jihlavy (u D1)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.