OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKO

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte praxi v obchodě a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte němčinu na pokročilé úrovni a disponujete vyjednávacími schopnostmi? Jste ochotný/á cestovat a jste držitelem řidičského oprávnění? Pak neváhejte zaslat životopis! Výrobní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO NĚMECKO

Motivuje Vás částka na výplatní pásce? Chcete být pánem svého času? Pak je Obchodník správná volba!

Pracovní náplň

  • plánování a zajišťování schůzek s klienty
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty
  • odpovědnost za prodej v rámci svěřeného regionu
  • propagace produktů společnosti
  • zpracování reportů a drobná administrativa

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka (vedení obchodních jednání)
  • dlouhodobou praxi na obdobné pozici
  • řidičský průkaz, sk.B
  • spolehlivého člověka se slušným vystupováním

Co nabízíme?

  • práci v dynamicky se rozrůstající společnosti
  • možnost využití firemního automobilu i k soukromým účelům
  • podpora osobního rozvoje a profesního vzdělávání
  • docházkový bonus 2000 Kč
  • stravenky
  • svěřený region: Německo
  • zázemí kanceláře v Jihlavě

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.