C# DEVELOPER BANKOVNÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás programování v C/C#. Chcete se podílet na tvorbě a údržbě core bankovních systémů? Láká Vás práce v bankovní oblasti? Přední česká bankovní skupina hledá posilu do vývojového týmu! C# DEVELOPER BANKOVNÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • vývoj funkcionalit interního core systému
  • systémové testy, integrační testy
  • tvorba technické dokumentace
    aplikační analýzu business požadavků
    • návrh řešení v rámci existující platformy
    • vývoj požadovaných funkcionalit
    • systémové testy a podporu při integračních testech
    • dokumentaci systému

Co požadujeme?

  • znalost C nebo C#
  • zkušenosti v oblasti SQL, PL/SQL či dalších programovacích jazyků
  • znalost technické AJ
  • spolehlivost a odpovědnost
  • VŠ technického směru (informatika) je výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • příjemné dynamické pracovní prostředí v centru
  • spolupráci s týmy odborníků
  • benefity jako sick days, interní vzdělávání, firemní akce aj.

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.