SERVISNÍ TECHNIK – VÝTAHÁŘ (35–45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti se servisem výtahů a platnou vyhlášku 50, §6? Chcete volné víkendy a potěší Vás služební auto i k soukromému užívání? Máte zájem o další vzdělávání, které Váš zaměstnavatel patřičně ocení? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! :) Firma se 100 letou tradicí rozšiřuje tým a hledá kolegy na pozici: SERVISNÍ TECHNIK – VÝTAHÁŘ (35–45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • údržba a opravy výtahů v rámci Prahy a blízkého okolí
  • zodpovědnost za včasné plnění zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro zaměření
  • platnou vyhlášku č. 50, §6
  • praxi se servisem a údržbou výtahů
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 4 sickdays
  • služební vůz k soukromým účelům
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • příspěvek na multisport kartu
  • přípspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zájem o zvyšování kvalifikace odměníme i nárůstem mzdy
  • zajímavou práci s technicky náročnými zařízením
  • příspěvěk na dětské tábory
  • pracovní dobu od pondělí do pátku

  • lokalita: Praha
  • nástup: ihned/dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.