ELEKTROTECHNIK - SERVIS VÝTAHŮ (30–35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte elektro vzdělání a hledáte zaměstnání, které nebude nudná rutina? Zajímá Vás zdvihací technika a nerad pracujete na jednom místě? Pak by tato nabídka mohla být právě pro Vás! Jsme otevřeni zkušenějším i čerstvým absolventům, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis :) Leader v oblasti výtahové techniky rozšiřuje tým a hledá kolegy na pozici: ELEKTROTECHNIK - SERVIS VÝTAHŮ (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • údržba a opravy výtahů v rámci Prahy a blízkého okolí
  • práce podle harmonogramu, dodržování termínů
  • jednání se zákazníky a provozovateli zařízení
  • příprava reportů pro vedoucí

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v elektro oboru
  • platnou elektro vyhlášku č. 50
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • zájem o další vzdělávání

Co nabízíme?

  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 4 sickdays
  • služební vůz k soukromým účelům
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na multisport kartu
  • příspěvek na dětské tábory
  • zájem o zvyšování kvalifikace odměníme i nárůstem mzdy
  • zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními

  • lokalita: Praha
  • nástup: ihned/dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.