DISPONENT LOGISTIKY (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Výrobní proces podléhající Lean Managementu pro Vás není žádná novinka a model štíhlé výroby je pro Vás standard? Zvládáte práci v SAPu? Baví Vás práce v dynamickém a profesionálním prostředí, kde budete komunikovat v angličtině nebo němčině? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: DISPONENT DO LOGISTIKY (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • zajištění přepravy vyrobených dílů
  • komplexní zadávání zakázky do interního systému (IS SAP)
  • příprava a zadávaní nových projektů
  • řešení celého logistického procesu zakázky
  • komunikace ohledně nadstandardních dodávek a zakázek
  • zodpovědnost za reklamace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s prací v režimu JIS nebo JIT podmínkou