CONTROLLING V PERSONÁLNÍM ODDĚLENÍ s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Baví Vás práce s čísly, jste spíše analytický typ, ale nechcete být jen zavření s tabulkami a občas si i popovídat a zasmát se s kolegy? Máte zkušenost s controllingem, tvorbou reportů a forecastů? HR Vás vždycky tak trochu lákalo? Tak hledáme právě Vás! Pro mezinárodní obchodní společnost hledáme kolegu(-yni) do HR oddělní na pozici: CONTROLLING V PERSONÁLNÍM ODDĚLENÍ s AJ

Pracovní náplň

  • příprava personálních a mzdových reportů
  • spolupráce s finančním oddělením na tvorbě forecastů a plánů
  • kontrola čerpání rozpočtů
  • vytváření analýz a prezentací
  • příprava reportů a ad hoc statistik
  • kontrola faktur a přiřazených účtů
  • spolupráce napříč HR oddělením
  • práce na HR projektech

Co požadujeme?

  • univerzitní vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • výbornou znalost MS Excel
  • ambiciózní přístup a tah na branku
  • schopnost dodržovat termíny a deathliny
  • praxi na podobné pozici
  • analytický mind set a zálibu v práci s čísly

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • možnost home office
  • příspěvek na dovolenou, volný čas
  • penzijní připojištění
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • nástup ideálně IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Beroun

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.