MISTR SMĚNY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte praxi ve výrobní společnosti a měl jste možnost koordinovat tým lidí? Hledáte nové zaměstnání, kde budete moc své dovednosti využít? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti. MISTR SMĚNY (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení směnného provozu (až 40 pracovníků)
  • Zodpovědnost za dodržování plánu výroby
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP na pracovišti
  • Zodpovědnost za efektivní využití strojů a materiálů
  • Práce ve směnném provozu - 12ti hodinové směny

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praktické zkušenosti s vedením lidí
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Anglický/německý jazyk na základní úrovni
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování (obědy za 19 Kč)
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Místo výkonu: Nymburk