IT ARCHITEKT VE ŠKODA AUTO

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte zkušenosti na poli IT architektury? Nebo o kariéře v této oblasti uvažujete? Máte vysokoškolské vzdělání, domluvíte se anglicky a chcete mít možnost se setkat s nejnovějšími technologiemi a užívat si kvalitních benefitů? ŠKODA AUTO nabízí toto vše a mnohem víc. Díky skvělé dostupnosti Mladé Boleslavi to nebudete mít z domu daleko! IT ARCHITEKT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrhy a řízení IT architektury
  • zastřešení celého konceptu a struktury systémů
  • zastávání dominantní a expertní role při budování a provozu IT systémů
  • transformace cílů do tvorby reálných návrhů a řešení
  • zodpovědnost za technické návrhy a realizaci projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ideálně v oblasti IT)
  • odpovídající praxi
  • AJ na úrovni min. B2
  • chuť se podílet na rozvoji stávajících projektů
  • samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zázemí nejznámější české společnosti
  • možnost si osahat a vyzkoušet nejnovější technologie
  • dynamické a mezinárodní prostředí, kde žádný den není stejný
  • zajímavý mix dalších benefitů

  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav
  • nespočet benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.