VÝROBNÍ PLÁNOVAČ JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Vystudoval jste školu technického zaměření a rád byste našel uplatnění v automobilovém průmyslu? Baví Vás různé analýzy a rozumíte si s čísly a Excelem? Hledáte zaměstnavatele s širokou paletou benefitů a možností růstu? Pak máme nabídku právě pro Vás! Přední dodavatel komponent pro přední koncerny jako je BMW, Škoda či Audi, hledá kolegu do týmu na pozici: VÝROBNÍ PLÁNOVAČ JUNIOR (30–35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • určování výrobních kapacit jednotlivých linek
  • sestavování výrobních plánů
  • vyhodnocování úspěšnosti plnění plánů
  • spolupráce s kolegy na stejné pozici

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - technický směr výhodou
  • ochotu se vzdělávat a pracovat na svých znalostech
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • analytickou mysl s technickým backgroundem
  • pokročilé znalosti MS Excel (kontingenční tabulky, S vyhledat, aj.)
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus
  • bonus za nekouření během pracovní doby
  • příspěvek na dopravu
  • mobilní tarif až pro 5 čísel
  • firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • smlouvu na dobu neurčitou

  • nástup: ihned nebo dohodou
  • lokalita: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!