JUNIOR NÁKUPČÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň teoretickou znalost v oblasti nákupu a chcete se v něm dále rozvíjet? Baví Vás komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi? Tak jste to právě Vy! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje průmyslových komponentů hledá posilu do svého týmu na pozici: JUNIOR NÁKUPČÍ s AJ Praha (30-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřizování zahraničních objednávek (Anglie, Itálie …)
  • komunikace a vyjednávání cen s dodavateli
  • objednávání materiálů dle výrobního plánu
  • příprava objednávek a jejich kontrola
  • spolupráce napříč společností
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • alespoň teoretickou znalost v nákupu
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • znalost IS SAP výhodou
  • flexibilita, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci na HPP
  • bonusy, prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávací kurzy
  • příspěvek na stravování
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5 - Zbraslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz