TECHNICKÝ SPECIALISTA PRODUKTU

Máte vystudovaný technický obor? Pracujete už nějakou chvíli ve výrobní společnosti a máte zkušenost s koordinací nových produktů či produktových řad? Jste zvyklý/á na denní využívání angličtiny? Výborně! Chystejte si svůj aktuální životopis! Těšíme se na Vás! Mezinárodní strojírenská společnost se zajímavým výrobním programem hledá náhradu na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA PRODUKTU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřené produkty a produktové řady
  • Průběžné sledování a koordinování vývoje nových produktů
  • Účast na poradách, kooperace s technickým týmem a vývojem
  • Pravidelné vytváření reportů a zpráv pro vedení firmy
  • Komunikace s pobočkami a zahraniční cesty

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ve strojírenství
  • Praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • Minimálně středně pokročilou angličtinu
  • Výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • Schopnost efektivně plánovat, organizovat, koordinovat

Co nabízíme?

  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Motivují plat a finanční odměny
  • Minimálně 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko