INŽENÝR KVALITY S ANGLICKÝM JAZYKEM

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti v oblasti zákaznické kvality? Orientujete se v ISO normách v prostředí automotive a hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni? Pak je tato práce přímo pro Vás. Neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Starost o přidělené zákazníky a intenzivní komunikace s nimi
  • Zákaznické reklamace a jejich následné řešení
  • Vytváření 8D reportů a prezentací
  • Vedení týmů a spolupráce s ostatními odděleními (výroba, logistika, technologie, kvalita)
  • Kontrola zavedených nápravných opatření
  • Účast na auditech se zákazníky

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti zákaznické kvality
  • Pokročilou znalost ISO pro automotive
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Povědomí o MS Office (Excel – práce s daty, grafy a PowerPoint)

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Závodní stravování, nebo stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Místo výkonu práce: Tachovsko