MANAŽER TÝMU SERVISNÍCH INŽENÝRŮ

mzdové ohodnocení

Přerov

Dokážete si vybudovat respekt, jste profesionál, umíte motivovat a perfektně organizovat? Nejste jen vedoucí, ale Manažer s velkým M? Máte-li k tomu ještě elektrotechnické vzdělání a komunikativní angličtinu, pak jste to právě vy, koho hledáme! Společnost mezinárodního významu vypisuje výběrové řízeni na pozici: MANAŽER TÝMU SERVISNÍCH INŽENÝRŮ!!!

Pracovní náplň

  • řízení týmu servisních inženýrů
  • vedení a motivace
  • pro klientské zaměření
  • komunikace s klienty i centrálou

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru elektrotechnika
  • vyhlášku 50/1978 §7, 8
  • komunikativní znalost AJ
  • výborné manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • odborné jazykové kurzy a další vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.