DISPONENT VE VÝROBNÍM PRŮMYSLU

Baví vás plánování efektivních zásob ve skladu v závislosti na požadavcích výroby? Komunikujete se zákazníky o dodání výrobků? Hledáte pracovní uplatnění ve výrobním prostředí jako disponent? Tak hledáme právě vás! Zašlete nám váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola skladových zásob, případné rychlé řešení nesrovnalostí ve skladu
  • Potvrzování termínu dodání a cen produktů
  • Příprava podkladů pro expedici, zajištění dopravy
  • Zprostředkování dodávek potřebných komponentů
  • Práce v interním systému

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti se zpracováním dat v MS Excel
  • Prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafeterii
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • bonusy, prémie

  • Místo pracoviště - Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.