JUNIOR TESTER

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Rád hledáš bugs a chtěl by jsi je hledat i jinde než ve finančním sektoru? Pojď testovat software s námi a staň se mistrem v "hledání brouku" pro vývoj softwaru využívány světovými organizacemi. Slyšel jsi už někdy slova IoT a PLC? Pokud ne, tak nevadí. Až se přidáš do našeho týmu, všechno tě naučíme. Jestliže tě láká nová příležitost, je právě nejlepší čas poslat nám svůj životopis. Kdy jindy než teď? Kdo jiný než TY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a příprava automatizovaných a manuálních testů.
  • Provádění Unit, integračních a systémových testů.
  • Budeš spolupracovat na přípravě požadavků a návrhu aplikace.
  • Testovat aplikace, hledat a hlásit nedostatky.

Co požadujeme?

  • Znalost C.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Radost ze skryptování.
  • Schopnost učit se novým věcem.
  • Zkušenost s automatizovaným testováním je výhodou, pokud splňuješ předchozí bod, není však podmínkou. :)

Co nabízíme?

  • Práci s nejmodernějšími technologiemi.
  • Elektronické stravenky.
  • Týden dovolené navíc.
  • Pružná pracovní doba.
  • Firemní akce.

Těšíme se na konzultaci s Vámi.