SPECIALISTA VÝVOJE IVD

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Říká se, že pro dobře odvedenou práci v laboratoři musí být člověk nejen odborníkem, ale zejména velkým nadšencem, který je vědou zaujatý jako dítě pohádkou a vidí v ní krásu. Spatřujete ve vědě krásu? Svým studiem jste se orientoval/a do oblasti biochemie? Vývoj, hledání a testování jsou pro Vás nepostradatelnými pracovními činnostmi? Pak se těším na Váš životopis! SPECIALISTA VÝVOJE IVD

Pracovní náplň

  • Vývoj nových diagnostik pro humánní medicínu a životní prostředí
  • Vyhledávání antigenů
  • Výstupní kontrola, testování
  • Spolupráce s Akademií věd ČR a univerzitami

Co požadujeme?

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání v oboru Biochemie (či příbuzném oboru), anebo středoškolské vzdělání chemického směru s praxí ve vývoji IVD
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Dva týdny dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Skvělou příležitost nabýt zkušenosti s vývojem in vitro
  • Veselý a přátelský pracovní kolektiv

  • Místo výkonu práce: jižní okraj Prahy