Junior IoT Developer

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsme česká softwarová firma, která se primárně zaměřuje na sběr, zpracování a analýzu Big Data z inteligentních energetických sítí. Pokud se tak chcete dozvědět více z oblasti energetiky, především o sítích nízkého napětí, chcete se blíže seznámit se světem IoT a máte chuť se podílet na vývoji nového produktu, pak Vás rádi přivítáme mezi námi :-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Co pozice obnáší?

    Budete součástí vývoje zcela unikátního produktu, proniknete do světa IoT a budete pracovat s Big-data systémy.

Co požadujeme?

    Co je potřeba znát/umět?

    Neobejdete se u nás bez základní znalosti objektově orientovaného programování v Javě nebo C#, protokolů TCP/IP a sítí.

Co nabízíme?

    Co Vám můžeme nabídnout?

    Hodně se toho naučíte, získáte bohaté zkušenosti a budete pracovat s nejnovějšími verzemi technologií, které pravidelně updatujeme.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.