SEŘIZOVAČ ROBOTŮ (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Baví Vás práce s moderní technologií a diagnostika či opravy strojů pro Vás nejsou problém? Hledáte zaměstnavatele, který nabízí mimořádné benefity? Nevadí Vám směnný provoz? V tom případě by tohle místo mohlo být Vaše! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Leader v automotive průmyslu dodávající své výrobky předním značkám automobilů, hledá šikovné chlapy na pozici: SEŘIZOVAČ ROBOTŮ (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • diagnostika a odstraňování závad
  • údržba výrobního zařízení
  • zajištění bezproblémového chodu
  • práce dle plánů údržby
  • práce ve směnném provoze

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s diagnostikou systémů
  • oriantaci v elektroschématech
  • základní znalost programování řídicích systémů
  • zkušenost s roboty KUKA – velkou výhodou

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 20 000 Kč
  • docházkový bonus
  • bonus za nekouření během pracovní doby
  • příspěvek na dopravu
  • dotované obědy za 19 Kč
  • mobilní tarif až pro 5 čísel
  • firemní letní tábor pro děti
  • příspěvek na odpočinek
  • příspěvek na soukromou školku
  • firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • pdměny za darování krve nebo kostní dřeně

  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • lokalita: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.