VŠEOBECNÁ SESTRA

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Na čem v životě opravdu záleží, je zdraví. Proto o člověka, jako pacienta, by se měli starat ti nejlepší profesionálové. Všeobecná sestra je jednou z těch nejdůležitějších a potřebných, aby vše mohlo správně fungovat. Ještě větší opatrnosti sestra dbá u dětských pacientů, kteří ne vždy umí pochopit, co se s nimi děje. Jste všeobecná sestra s praxí, profesionálním přístupem a chutí pomáhat při rehabilitaci dětských pacientů? Chcete pracovat v moderním prostředí? Tak nám reagujte. VŠEOBECNÁ SESTRA (26 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vykonávání odborné práce všeobecné sestry při léčbě dětského pacienta
  • Spolupráce s fyzioterapeuty
  • Plnění léčebného plánu pediatrů
  • Nepřetržitý směnný provoz
  • Vedení zdravotní dokumentace

Co požadujeme?

  • SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra
  • Způsobilost k vykonávání odborné péče bez odborného dohledu
  • Zkušenosti na dětském oddělení vítány
  • Profesionální přístup k dětskému pacientovi i k jeho rodičům
  • Základní znalost práce na PC
  • Nástup nejlépe ihned

Co nabízíme?

  • Možnost práce ve stabilním zařízení s dlouholetou zkušeností
  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Možnost ubytování
  • Zajímavé pracovní benefity
  • Podporu a rozvoj vzdělání s možností růstu
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj