ÚČETNÍ - ÚČTOVÁNÍ MEZD A DANÍ BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zodpovědný typ člověka, který přistupuje k práci proaktivně? Máte zkušenost se mzdovou a daňovou agendou? Znáte pracovněprávní předpisy? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: ÚČETNÍ - ÚČTOVÁNÍ MEZD A DANÍ BRNO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování mzdové agendy
  • účtování mzdových nákladů
  • zpracování daní (DPPO, silniční daň)
  • účtování služebních cest
  • evidence stravenek

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • praxi ve mzdové a daňové problematice min. 2 roky
  • praxi v mezinárodní výrobní společnosti - vítána
  • znalost práce v ERP systemu
  • analyticky orientovaného člověka, který je týmový hráč

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v prestižní nadnárodní společnosti na trhu
  • týden dovolené navíc
  • finanční bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • parkování v blízkosti společnosti
  • místo výkonu práce: Brno